K založení značky Minu mě vedla vášeň pro smysluplné hobby, snaha o styl a chuť přinést komfort tam, kde to ocení nejen rodiče, ale i miminka. 

Nošení se stalo pro mě koníčkem, krátce po narození mé dcery Vilmy. Před tím jsem o šátcích a nošení nevěděla téměř nic, ale mé "kontaktní" miminko mi moc na výběr nedalo. K svému prvnímu šátku jsem se dostala zcela náhodou, když jsem ze skříně vytáhla opravdu dlouhý kus látky a googlila co s ním. Na druhý pokus jsem uspěla, dcera se v šátku uklidnila a volné ruce byly jako za odměnu. Nošení se tak stalo naší oblíbenou činností.

Z mého malého hobby se stalo větší, kdy jsem začala přemýšlet o způsobech komfortnějšího a stylového nošení. Začala jsem se zajímat o různé materiály, až jsem se dostala podle mých kritérií k tomu nejvhodnějšímu, který dokonce předčil mé očekávání. Nic jiného mi nezbývalo jenom dát ušít pár kousků šátků kamarádkám a známým v okolí. Po pečlivém testování prvních kusů jsem dostala pozitivní zpětnou vazbu a to mě nastartovalo spustit Minu online obchod. 

Spolu s manželem a dcerou žijeme v Praze a pocházime ze Slovenska, z Trnavy, kam se často vracíme. Moc ráda se s vámi potkám i osobně :-) 

 Mari Pražská