Pokud je zboží skladem expedujeme ho co nejdříve, behěm 1-3 pracovních vámi vybranou přepravní splečností a dobrá zpráva je, že dopravu máte zdarma!

Přepravní společnosti, které využíváme:

Česká pošta

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít službu České pošty. Pokud vás kurýr nezastihne na uvedené adrese, bude na vás balíček čekat na vaší poště po dobu 5 dnů. Kurýrovi můžete zaplatit pouze hotově.

Svou zásilku můžete sledovat na webu České pošty https://www.postaonline.cz/trackandtrace.  

PPL

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít služby PPL. Den předem dostanete SMS /e-mail s informací o doručení zásilky. Kurýr na vaši adresu dorazí mezi 8. a 18. hodinou. Kurýrovi můžete zaplatit hotově i kartou.

Pohyb své zásilky můžete sledovat na webu PPL https://www.ppl.cz/ 

GLS

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít služby GLS. Den předem dostanete SMS /e-mail s informací o doručení zásilky. Kurýrovi můžete zaplatit hotově i kartou.

Svou zásilku můžete sledovat na: https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

DPD

Pro doručení vašeho balíčku můžete využít služby DPD. Kurýr na vaši adresu dorazí mezi 8. a 18. hodinou. Kurýrovi můžete zaplatit hotově i kartou. Den předem dostanete SMS /e-mail s informací o doručení zásilky. 

Svou zásilku můžete sledovat na: https://www.dpd.com/cz

Platby 

Objednané zboží můžete uhradiť několika způsoby:

Dobírkou při doručení

Vaši objednávku můžete zaplatit až při doručení. Dobírku lze uhradit hotově, pouze za zásilky dodané PPL, DPD, GLS je možno zaplatit kromě hotovosti i platební kartou. 

Bankovním převodem

Číslo našeho účtu je 2901441339 / 2010, vedený u Fio banky, a.s. Variabilní symbol odpovídá číslu vaší objednávky. Objednávka bude odeslána po obdržení platby, doporučujeme proto převod uskutečnit ihned po objednání zboží, abychom vám ji mohli co nejdřív odeslat.

On-line platební bránou (PayPal express)

Svou objednávku můžete zaplatit kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu. Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu.