Na odstoupení od kupní smlouvy máte právo do 14 dnů od převzetí zboží, a to i bez uvedení důvodů.

Pokud se tak rozhodnete, zboží musí být vráceno v původním obalu, nesmí nést známky používání, musí být nepoškozené.

K tomuto úkonu je kupující povinen v uvedené lhůtě toto oznámit prodávajícímu emailem na adresu minu@minu.cz. Následně bude kupující informován o dalším postupu.

Vrácené zboží které není v souladu s našimi podmínkami nebude akceptováno. 

Vrácení peněz

Jakmile obdržíme vrácené zboží, zašleme vám e-mail s oznámením, že jsme ho obdrželi. Zároveň vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí. Vrácení peněz proběhne stejným způsobem, jak byla provedena úhrada. V případě platby na dobírku vám prostředky vrátíme převodem na účet.

Slevněné zboží

Vrátit lze pouze zboží zakoupené v plné částce, bohužel zboží ve slevě vrátit nelze.

Reklamace

Zboží lze reklamovat pokud je vadné nebo poškozené. Pokud potřebujete vyměnit za stejnou položku, zašlete nám e-mail na adresu minu@minu.cz s důvodem výměny, jakmile schválíme výměnu, o čem vás budeme informovat, zasílejte zboží na adresu: Minu Baby, Švédská 15, Praha 5, 150 00.

Doprava

Po potvrzení emailem, k vrácení zboží využijte adresu: Minu Baby, Švédská 15, Praha 5, 15000, Česko. Za náklady na vrácení zboží je odpovědný zákazník. Přepravní náklady jsou nevratné.  

Upozornění: Měli byste zvážit použití sledovatelné přepravní služby a pojištění. Nezaručujeme, že obdržíme vrácené zboží. Pokud vrácenou zásilku neobdržíme, náhradu nevydáme.